Vitajte na našej stránke Diskusné fórum!

Cieľom tohto diskusného fóra je dať všetkým priestor na diskusiu o tom, čo sa na Slovensku v poslednej dobe deje a na zamýšľanie sa nad tým, kto je za to zodpovedný. Ak sú to naši politici, potom treba zvážiť, či by nám nebolo lepšie bez politikov.

Toto diskusné fórum vám dáva možnosť vyjadrovať svoje názory, myšlienky, postrehy, či nápady, ako ďalej.  Takisto môžete napísať, čo si o našej  iniciatíve myslíte. Ďalej, môžete komentovať názory iných na to, či sa dá s touto situáciou niečo robiť, či je možné u nás fungovať bez politikov, alebo či sa na všetko radšej vykašľať, rezignovať a na tú skazu sa len nečinne prizerať.

Veríme však, že táto diskusia bude mať naozaj význam a povedie k radikálnej zmene situácie na Slovensku. Alebo dá podnet aspoň na čiastkové zmeny. Slovensko totiž zmeny potrebuje ako soľ.

Predtým, ako sa do diskusie zapojíte, vám odporúčame prečítať si  články na tomto blogu. Zoznámte sa s analýzou, v ktorej poukazujeme na nedostatky súčasného systému postaveného na našich politikoch. A prečítajte si tiež, aké možné riešenia máme k dispozícii. Nimi môžeme tieto zásadné zmeny naozaj dosiahnuť.

Ak vás naše texty podnietia k úvahám, pokojne sa zapojte do diskusie, vytvárajte témy, pridávajte reakcie a názory a prispievajte k šíreniu povedomia o tomto blogu a fóre medzi svojimi známymi. Nato je tu toto diskusné fórum. Každú iniciatívu radi uvítame.

Moderátori fóra

Pokračujte do Fóra

Facebookinstagram