Potešilo nás, že sme našli na Slovensku „spriaznené duše“, ktoré tiež vidia, že sa tu dejú čudné veci a zmýšľajú rovnako. Po výmene informácií medzi sebou sme sa rozhodli navzájom si zverejniť informáciu o našich webových stránkach. Preto sme založili túto samostatnú stránku – Zaujímavé odkazy.


Portál: Naše voľby

Tento portál nájdete na drese: http://www.nasevolby.sk/

Ide o internetové stránky Občianskeho združenia Naše voľby, ktoré bolo založené na osvetu demokracie a životného prostredia.


Portál: Iniciatívy SPD Slovensko

Tento portál nájdete na drese: https://spd-slovensko.mozellosite.com/

Ide o internetové stránky Iniciatívy SPD Slovensko, ktorá bola založená ako prvá a jediná iniciatíva Slovenskej Priamej Demokracie. Propaguje PRIAMU DEMOKRACIU na Slovensku a uvádza ju do praxe. Riadi sa heslom „Za slobodu, za národ, za pravdu“.


Pevne preto dúfame v to, že všetky tieto iniciatívy, vrátane našej, raz ukážu nášmu národu, že naozaj sa dá žiť inak, ako nás nútia títo „naši politici“, ktorí si našu krajinu ukradli pre naplňovanie svojich chorých ambícií.

Ak máte informácie a poznáte iné zaujímavé projekty podobného zameranie, radi privítame Vaše správy a zverejníme ich na našom portáli v časti Zaujímavé odkazy.

Facebookinstagram